Bizimle iletişim kur
Ada

Telefon numarası : 86-18963979371

Naber : +8618963979371

Wuhan Sinicline Enterprise Co., Ltd.

Ambalajdan Daha Fazlası... Marka Çözümü

  • Wuhan Sinicline Enterprise Co., Ltd.
  • Wuhan Sinicline Enterprise Co., Ltd.
  • Wuhan Sinicline Enterprise Co., Ltd.
  • Wuhan Sinicline Enterprise Co., Ltd.
  • Wuhan Sinicline Enterprise Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı
Markalar GÜNEŞ DOĞA No. Çalışanları 100~200
Yıllık satış 3000000-5000000 Yıl kurulan 2003
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş

 

Çin Wuhan Sinicline Enterprise Co., Ltd. şirket Profili 0

2007 yılında Sinicline Group'un bir şubesi olarak kurulan Sun Nature, her zaman güzellik ve moda endüstrileri için ambalaj çözümlerine odaklanmaktadır.Amacı, küresel kozmetik, cilt bakımı, kişisel bakım ve saç markaları için entegre markalama ambalaj çözümleri sunmaktır.Sun Nature, tasarımdan Ar-Ge'ye, üretimden dağıtıma, "glocal" felsefesini miras alır; bu, bütçelerden tasarruf etmek ve markalara pazarlarında daha fazla yer kazanmak için küresel standartlarda ve görüşlerde yerel olarak hareket eden anlamına gelir.

Sun Nature, özel tasarımlarda çeşitli ambalaj kutuları, ambalaj poşetleri ve etiketler üretebilmektedir.Müşteriler, ihtiyaç duydukları herhangi bir şekil, malzeme, boyut, renk ve baskıyı özelleştirebilir.Sloganımızın dediği gibi "AMBALAJDAN DAHA FAZLASI... MARKA ÇÖZÜM".Sun Nature, yeni marka serisi veya klasik marka genişletilmiş olsun, sadece ambalajın kendisini değil, aynı zamanda markalaşma çözümünü de sunabilir.

Çin'in önde gelen tedarikçilerinden biri olarak, tüketim malları için pazarın önemini derinden anlıyoruz.Bu nedenle, tüm küresel markalar için ambalaj planlamak, tasarlamak, üretmek ve dağıtmak için "yeşil, işlevsel, yaratıcı ve güvenilir" fikrini devralıyoruz.

Geçmiş

Sun Nature, 2007 yılında Çin'in Wuhan şehrinde kurulmuştur.2.000 m2 ve 100'den fazla personeli ile kendi fabrikamız var.Biz deneyimli bir üretici ve her türlü etiket, etiket, ambalaj kutusu ve çanta ihracatçısıyız.Ürünlerimize giyim, mücevher, kozmetik ve cilt bakım ürünleri, ev ürünleri vb. dahil olmak üzere birçok sektörde yaygın olarak ihtiyaç duyulmaktadır.Yıllarca süren çabanın ardından hizmetimiz ve ürünlerimiz tüm dünyaya yayıldı.

Hizmet

Sun Nature, küresel müşteriler için tasarım, üretimden dağıtıma kadar tek elden hizmet sağlayabilir.

Sun Nature, ambalaj çözümü için sürekli olarak en son trendler ve en yeni fikirler üzerindedir.Çözüm sadece öneri değil, kavramadır, Pazar ve markaların tasarım ve maliyet dengesi üzerinde işaretlediği, anladığı ve yeniden yorumladığı kilit noktayı yakalar, ardından markalar için iyi olan nihai kararı sunarız - ekstra değer katmak için tasarım, denemek için geliştirmek çeşitli malzemelerde yaratıcı fikir.

Sun Nature, dünya çapında tedarik ve dağıtım konusunda çok deneyime sahiptir.Lojistik ve ihracatın her alanında size yardımcı olabiliriz.Dünya çapındaki herhangi bir müşteriden haber almayı dört gözle bekliyoruz ve küçük veya büyük tüm soruları şirketimizin başarısı olan profesyonellik, dürüstlük ve bütünlük ile ele alacağız.

Ekibimiz

Sun Nature, 5 ila 6 profesyonel ve yaratıcı tasarımcıdan oluşan bir tasarım ekibine sahiptir.Gözlerini moda trendinden koruyorlar.Müşterilerin talebini karşılamak için çeşitli tasarım stilleri yaratırlar.Grafik düzeni, yapısal geliştirme ve renk eşleştirmeye odaklanırlar.Ayrıca Ar-Ge departmanı ile yeni malzeme ve teknikler keşfederler.Tasarımlarımızın çoğu müşterilerimiz tarafından seçilmiştir.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz, ilk konseptten nihai paketleme ve nakliyeye kadar tüm detaylar doğrulanır ve incelenir, her sorguda size yardımcı olacaktır.

Çin Wuhan Sinicline Enterprise Co., Ltd. şirket Profili 0