Bizimle iletişim kur
Ada

Telefon numarası : 86-18963979371

Naber : +8618963979371

SUN NATURE, Beautyworld MIDDLE EAST 2022'ye katılacak

October 11, 2022

SUN NATURE, 31 Ekim 2022'de Beautyworld MIDDLE EAST'e davet edildi.

 

Beautyworld Middle East, Almanya'nın Frankfurt kentindeki bir fuar şirketi olan Messe Frankfurt tarafından düzenleniyor.Sergi yılda bir kez düzenleniyor.Fuar aynı zamanda işletmelerin BAE pazarını açmaları için çok önemli bir platform.

 

Beautyworld'ün küresel sergi serilerinden biri olan Beautyworld Middle East, Orta Doğu'daki güzellik ürünleri, saç, koku ve sağlık alanındaki en büyük uluslararası ticaret fuarı ve dünyanın en büyük üç fuarından biridir.Bu gerçekten uluslararası bir etkinliktir, fuar ziyaretçilere üç gün içinde 1.800'den fazla şirketle yüz yüze iş yapma kolaylığı sağlayabilir.Fuar, küresel ürün ve markaların sağlam bir temsili ile sektörün büyümesinde ve gelişmesinde hayati bir rol oynadı.Güzellik endüstrisinde nelerin trend olduğunu bilmek için gidilecek yer burası.

 

Beautyworld Middle East, saç, tırnak ve güzellik ürünleri, kozmetik ve cilt bakımı, makine, paketleme, ham ve fason üretim, koku bileşenleri ve bitmiş kokular ile kişisel bakım ve hijyen gibi temel ürün gruplarını kapsamaktadır.

 

Dubai Beauty Show'un ölçeği her yıl genişliyor.Çinli katılımcılar ağırlıklı olarak renkli kozmetik ve ambalaj malzemeleri şirketleri ile fırçalar, peruklar, saç tarakları vb. gibi güzellik ekipmanları ve güzellik aksesuarları şirketleridir. Katılımcılar iyi sonuçlar elde etti.Orta Doğu'da oldukça uluslararasılaşmış ve profesyonel bir sergi olan Dubai Beauty Show, güçlü bir katılımcı avantajına sahiptir.

 

Sun Nature, Sinicline Group'un bir kolu olarak, her zaman güzellik ve moda endüstrileri için ambalaj çözümlerine odaklanmaktadır.Amacı, küresel kozmetik, cilt bakımı, presonal bakım ve saç markaları için entegre markalama ambalaj çözümleri sunmaktır.Sun Nature, tasarımdan Ar-Ge'ye, üretimden dağıtıma, "glocal" felsefesini miras alır; bu, bütçelerden tasarruf etmek ve markalara pazarlarında daha fazla yer kazanmak için küresel standartlarda ve görüşlerde yerel olarak hareket eden anlamına gelir.
Sun Nature, özel tasarımlarda çeşitli ambalaj kutuları, ambalaj poşetleri ve etiketler üretebilmektedir.Müşteriler, ihtiyaç duydukları herhangi bir şekil, malzeme, boyut, renk ve baskıyı özelleştirebilir.Sloganımızın dediği gibi "AMBALAJDAN DAHA FAZLASI... MARKA ÇÖZÜM".Sun Nature, yeni marka serisi veya klasik marka genişletilmiş olsun, sadece ambalajın kendisini değil, aynı zamanda markalaşma çözümünü de sunabilir.

 

Bu sefer sergiye getireceğimiz ürünler, peruk ambalajı, kozmetik ambalajı, cilt bakım ürünü ambalajı vb. dahil olmak üzere birden fazla ambalaj kategorisini içeriyor. Ana ambalaj, çevre dostu malzeme ambalajları, ambalaj kutuları, ambalaj poşetleri, yapışkan etiketler, kartlar içerir. , zarflar vb.


Sizi ve şirket temsilcilerinizi Beautyworld ORTA DOĞU'da bizi ziyaret etmeye içtenlikle davet ediyoruz.
Yer: Dubai Dünya Ticaret Merkezi
Tarih: 31 Ekim -2 Kasım 2022