Bizimle iletişim kur
Ada

Telefon numarası : 86-18963979371

Naber : +8618963979371

Özel çıkartma etiketi nedir?

September 9, 2022

Kendinden yapışkanlı etiket malzemesi olarak da adlandırılan kendinden yapışkanlı, kumaş olarak kağıt, film veya özel malzeme, arkası yapışkan ve destek kağıdı olarak silikon kaplı koruyucu kağıt içeren kompozit bir malzemedir.

 

sınıflandırma


Kendinden yapışkanlı etiketler kabaca iki türe ayrılır: biri kağıttan kendinden yapışkanlı etiketler, diğeri ise film kendinden yapışkanlı etiketlerdir.

 

1. Kağıt kendinden yapışkanlı etiketler çoğunlukla sıvı yıkama ürünleri ve popüler kişisel bakım ürünleri için kullanılır;film malzemeleri esas olarak orta ve üst düzey günlük kimyasal ürünler için kullanılır.Şu anda, popüler kişisel bakım ürünleri ve ev tipi sıvı yıkama ürünleri pazarda büyük bir paya sahiptir, bu nedenle ilgili kağıt malzemeleri daha fazla kullanılmaktadır.

hakkında en son şirket haberleri Özel çıkartma etiketi nedir?  0hakkında en son şirket haberleri Özel çıkartma etiketi nedir?  1

 

2. Film kendinden yapışkanlı etiketler yaygın olarak kullanılan PE, PP, PVC ve diğer sentetik malzemelerdir.Film malzemeleri ağırlıklı olarak beyaz, mat ve şeffaftır.Film malzemelerinin basılabilirliği çok iyi olmadığından genellikle korona işlemi yapılır veya basılabilirliğini arttırmak için yüzeye bir kaplama eklenir.Baskı ve etiketleme işlemi sırasında bazı film malzemelerinin deforme olmasını veya yırtılmasını önlemek için, bazı malzemeler de tek eksenli gerdirme veya çift eksenli gerdirme için yönlü işleme tabi tutulur.Örneğin, çift eksenli yönlendirilmiş BOPP malzemelerinin uygulanması oldukça yaygındır.

hakkında en son şirket haberleri Özel çıkartma etiketi nedir?  2

 

hakkında en son şirket haberleri Özel çıkartma etiketi nedir?  3

hakkında en son şirket haberleri Özel çıkartma etiketi nedir?  4

 

Etiket Etiketleri, güzel ve profesyonel ürün ambalajı oluşturmak için gereklidir.Özel etiket baskısı, müşterilerin üründe önemsediği detayları gösterir.Ürünlerinizi tüm dosyalanmış ürünler arasında öne çıkarmak için müşteriler için yüksek kaliteli çıkartma etiketlerini özelleştirebiliriz.