Bizimle iletişim kur
Ada

Telefon numarası : 86-18963979371

Naber : +8618963979371

Neden Giderek Daha Fazla İşletme Yuvarlak Ambalaj Kutularını Seçiyor?

August 4, 2022

Hepimizin bildiği gibi kağıt ambalaj, çeşitli endüstrilerin ambalaj alanında büyük bir pazar payına sahiptir.Geleneksel kağıt ambalajlar için ağırlıklı olarak kare veya dikdörtgen kağıt ambalaj kutuları bulunmaktadır.Ambalaj endüstrisinin gelişmesiyle birlikte kağıt silindir ambalaj kutusu pazar tarafından tercih edilmektedir.

 

Geleneksel ambalaj kutusu ile karşılaştırıldığında, yuvarlak kağıt tüp ambalaj kutusu, geleneksel ambalaj kutusunun görünümünden açıkça farklı olan silindirik üç boyutlu bir yapıya sahiptir.Bu nedenle, çeşitli endüstriler farklılaştırılmış pazarlama peşindedir ve ambalaj biçimlerinin farklılaştırılması, pazar farklılaşması için iyi bir başlangıçtır.

 

Kağıt silindir kutu sadece yapısal olarak farklı değildir, aynı zamanda farklı üretim süreçlerine göre fonksiyonel özelliklerinde de bazı farklılıklar vardır.Sıradan kare ambalaj kutusu ile karşılaştırıldığında, silindir ambalaj kutusu mükemmel sızdırmazlık performansı elde edebilir ve farklı endüstrilerdeki ambalajların sızdırmazlık ihtiyaçlarını karşılamak için su geçirmez ve neme dayanıklı rolünü oynayabilir.

 

Günümüzde kağıt tüp ambalajlar cilt bakım ürünleri, kozmetik, elektronik ürünler, kostüm takıları ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve pazar tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir.

 

Plastiğin kağıtla değiştirilmesine yönelik küresel eğilim altında, kağıt ambalaj endüstrisi daha iyi gelişme beklentilerine öncülük edecek.Sürekli değişen pazar talebi ile farklılaştırılmış kağıt tüp ambalaj kutuları da pazar tarafından daha fazla tanınacaktır.

 

web sitemizi ziyaret edebilirsinizhttps://www.sunnature.net/Silindir kutu ambalajı hakkında daha fazla bilgi edinmek için tüm ambalajlarımız özelleştirilmiştir, yalnızca bazılarını web sitesinde gösteriyoruz, ne tür ambalajları özelleştirmeniz gerektiğini bize söyleyebilirsiniz.Sizi memnun edeceğiz.

https://www.sunnature.net/sale-18655504-custom-logo-luxury-paper-gift-packaging-essential-oil-box-perfume-box.html

hakkında en son şirket haberleri Neden Giderek Daha Fazla İşletme Yuvarlak Ambalaj Kutularını Seçiyor?  0hakkında en son şirket haberleri Neden Giderek Daha Fazla İşletme Yuvarlak Ambalaj Kutularını Seçiyor?  1

https://www.sunnature.net/sale-18655084-custom-cylinder-round-cardboard-paper-lip-balm-lipstick-packaging-box-paper-packaging-tube.html

hakkında en son şirket haberleri Neden Giderek Daha Fazla İşletme Yuvarlak Ambalaj Kutularını Seçiyor?  2hakkında en son şirket haberleri Neden Giderek Daha Fazla İşletme Yuvarlak Ambalaj Kutularını Seçiyor?  3